|
TRANSPORT KRAJOWY

Transport krajowy

Green-Line świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju. Transport krajowy to zorganizowany przewóz wszelkiego rodzaju ładunków na trasach krajowych. Naszym głównym jak i jedynym środkiem transportu są pojazdy ciężarowe o ładowności DMC 3,5 T z charakterystyczną dla nas zieloną plandeką. Każdego dnia przewozimy dla Państwa dziesiątki ton ładunków po całym kraju. Codziennie nasi kierowcy ładują i rozładowują towary w każdym zakątku Polski. Do każdego klienta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, biorąc pod uwagę ich indywidualne potrzeby za to cenią nas za rzetelność i niezawodność.

Przewozy towarowe

Przewozimy ładunki, które są zróżnicowane: od różnego rodzaju sprzętu elektronicznego po figury wystawowe takie jak mamut Maniek ze znanej nam bajki Epoka Lodowcowa. Wieloletnie doświadczenie zgromadzone na rynku krajowym pozwala na szybką, rzetelną i skuteczną realizację zamówień klientów. Do przewozów towarów posiadamy do dyspozycji ponad 40 aut.

Transport drobnicowy

Na terenie kraju realizujemy transport drobnicowy przez całą dobę. Transport drobnicowy wyróżnia się różnorodnością w wymiarach towaru. Towar ten może być pakowany w paczkach, kartonach, workach jak i na europaletach. Takie rozwiązanie przewozu towarów wiąże się z ograniczeniem kosztów związanych z magazynowaniem i przewozem. W przypadku przewozu takiego towaru ważne jest aby klient odpowiednio przystosował i zapakował towar do transportu tak, aby podczas transportu towar ten nie uszkodził się i był odporny na czynniki zewnętrzne. Każdy taki towar powinien być dobrze zmierzony i zważony, pozwoli to nam obrać optymalne rozłożenie towaru na aucie.

Transport ekspresowy

Transport ekspresowy to istotny element naszej działalności transportowej. Zapewniamy terminowość i elastyczność usług w zależności od potrzeb klienta, dla którego ważne jest aby utrzymać prawidłowe „zarządzanie łańcuchem dostaw”. Gdy nastąpi konieczność możemy przetransportować towar w ciągu kilku godzin na terenie całego kraju. Od momentu zgłoszenia ładunku do przewiezienia, jesteśmy w stanie podstawić auto najszybciej jak to tylko możliwe zarówno w dzień jak i w nocy ponieważ nasze auta są rozlokowane po całej Polsce. Dzięki nowoczesnemu systemu GPS na bieżąco monitorujemy pracę naszych kierowców i możemy informować klienta o statusie przesyłki 24h na dobę.