|
TRANSPORT ZAGRANICZNY

Transport Międzynarodowy

Posiadamy w naszej flocie busy różnych typów zabudów takie jak plandeki i firanki. Busy posiadają 10 miejsc paletowych.  Potrafimy elastycznie dostosować się do zapotrzebowania klientów. Dzięki zarządzaniu naszą flotą proces przewozu towaru jest w pełni zaplanowany i nadzorowany tak aby świadczyć usługi o najwyższej jakości. Realizujemy transport z każdego miejsca w Polsce, Czech czy Słowacji. Obserwując rynek zauważamy coraz większe zapotrzebowanie na auta takie jak nasze. Ciągle rozwijamy i modernizujemy naszą flotę tak aby klienci byli jak najbardziej zadowoleni.

Przewozy zagraniczne

Zasięg naszego działania to kraje takie jak Czechy i Słowacja. Oferujemy transport międzynarodowy do 10 palet. Cechą charakterystyczną dla nas to realizacja drobnicy i ładunków częściowych. Zdarzają się również ładunki różnych typów transportu specjalnego.  Zmiany w przepisach międzynarodowych wymagają od nas stałego monitoringu przepisów krajowych i międzynarodowych. Dzięki znajomości przepisów unikamy problemów i niespodzianek.

Bezpieczeństwo w transporcie międzynarodowym

W naszej flocie posiadamy najnowocześniejsze auta, dzięki czemu są one mało awaryjne i dodatkowo bezpieczne na drogach. Parkujemy tylko wyłącznie na strzeżonych parkingach tak aby zminimalizować ryzyko różnych nietypowych sytuacji takich jak kradzież, napaść, itp. Posiadamy OCP czyli Odpowiedzialność cywilną przewoźnika. Dzięki zamontowanemu systemu GPS w każdym naszym aucie jesteśmy w stanie kontrolować aktualne położenie auta.

Terminowy transport międzynarodowy

Nasi spedytorzy szybko, rzetelnie i terminowo organizują usługę transportu. Wszystkie realizowane przez nas transporty są dostarczane do klienta najpóźniej kolejnego dnia od dnia załadunku. Wszystkie usługi realizujemy przy zachowaniu najwyższych standardów. Każde zlecenie realizujemy według zaleceń klienta. Poprzez zamontowany system GPS w autach możemy informować klienta na bieżąco za ile auto będzie na załadunku czy rozładunku.