|
Własna flota

Własna flota

Posiadamy własną, nowoczesną flotę składającą się z pojazdów Renault Master do 3.5 DMC. Wszystkie te auta mają zabudowę typu plandeka. Cały tabor spełnia normy emisji spalin EURO 5. Flota jest cały czas modernizowana, dzięki temu auta są praktycznie bezawaryjne oraz posiadają nienaganną estetykę. W auta wbudowany jest GPS dzięki, któremu można monitorować gdzie dany pojazd o danej porze się znajduje. Pozwala to na kontrole i dokładne informacje co dane auto obecnie robi.

Naszą flotę charakteryzują busy z zieloną plandeką. Busy, które posiadamy posiadają wymiary: 485 długości, 228 szerokości i 230-260 wysokości. Dzięki tym rozmiarom możemy zabrać wiele dużych ładunków.

flota-greenline

Charakterystyka naszych busów

Busy marki Renault Master, które posiadamy mają powierzchnie ładunkową o wymiarach: 4,85 długości, 2,28 szerokości i od 2,30 do 2,60 wysokości. Na tej powierzchni zmieści się 10 europalet. Wszystkie auta mają zabudowę typu plandeka. Dzięki temu mamy możliwość ładunku tyłem, bokiem i górą. W najbliższym czasie planujemy rozwój naszej floty poprzez dokupienie następnych aut aby wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów, którzy wykazują zapotrzebowanie na więcej aut rozstawionych po całej Polsce.

Rozpoznawalność naszej floty

Poprzez charakterystyczną dla nas jednolitość w marce i modelu busów, a także zielonej plandece jesteśmy rozpoznawalni wśród klientów jak i na drogach.

transport-konin-slajd2