|
Własna spedycja

SPEDYCJA TRANSPORTOWA

Spedycja Green-Line świadczy wysoko rozwinięte usługi transportowe na terenie całej Polski. Dla potrzeb klienta możemy zorganizować również transport międzynarodowy. Charakteryzujemy się wysokim profesjonalizmem i rzetelnością w organizowaniu transportu. Dzięki dużej flocie jesteśmy w stanie obsłużyć duże przedsiębiorstwa jak i również osoby prywatne.  Zatrudniamy sumiennych i doświadczonych kierowców. Gwarantujemy terminowe dostawy państwa ładunków.

WŁASNA SPEDYCJA

Zatrudniamy młody ,prężnie rozwijający się zespół, który doskonale potrafi spełnić oczekiwania klienta. Na bieżąco reagujemy na potrzeby klientów proponując nowoczesne rozwiązania spedycyjno-logistyczne. Staramy się udoskonalić oferowane usługi tak, by zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Staramy się  budować partnerskie relacje z naszymi klientami. Nasz zespół wyróżnia się dużym doświadczeniem oraz kreatywnym podejściem do rozwiązywania zadań.  Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i dostępni po godzinach czasu pracy biura.

USŁUGI SPEDYCYJNE

Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjne czyli zajmujemy się organizowaniem ładunków na zlecenie firm czy osób prywatnych. Przyjmujemy zlecenia spedycyjne oraz zawieramy umowy o przewóz różnego rodzaju towarów. Sporządzamy dokumentację transportową. Jesteśmy odpowiedzialni za realizację zlecenia czy umowy poprzez organizację przewozu, załatwienie załadunku i rozładunku.

TRANSPORT I LOGISTYKA

Posiadamy własną flotę pojazdów, które prowadzą doświadczeni kierowcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić terminowy oraz bezpieczny przewóz ładunków. Dział logistyki zajmuje się przyjmowaniem zleceń i planowaniem tras oraz sporządzaniem dokumentacji przewozowej. Stara się by jak najlepiej usprawnić realizowany transport. Logistycy ściśle współpracuje z kierowcami jak i z klientami. Dba o sprawny  przepływ informacji.